Heidinga Financieel Advies en Makelaardij hoofdsponsor WK Sjoelen
Regio/Klazienaveen – Heidinga Financieel Advies en Makelaardij is de hoofdsponsor tijdens het WK Sjoelen op het Landgoed Zwartemeer van 14 tot en met 16 mei.
Heidinga Financieel Advies en Makelaardij aan het van Echtenskanaal n.z. is de hoofdsponsor van de Wereldkampioenschappen Sjoelen van 14 tot en met 16 mei. Onlangs werd daarvoor het contract ondertekend door Alexander en Arjan Heidinga en Eric en Femia Mensen van de organiserende sjoelvereniging De Brikkenmikkers. Het evenement wordt gespeeld op Sportlandgoed Zwartemeer.
Eric Mensen in gesprek met de Dorpskrant: ‘Het WK is een groot evenement waarin we de regio ook volop willen promoten, daarom hebben wij voor de sponsoring ook lokaal gezocht.’
Alexander Heidinga: ‘Deze ondersteuning past precies in het rijtje van sponsoring van grote lokale sportevenementen, zoals het Drenthe Loopfestijn, de Triathlon Klazienaveen en de Avondvierdaagse.’ Zelf hebben de beide ondernemers Alexander en Arjan Heidinga een ‘Klazienaveens sporthart’ vanwege hun handbal carrière bij de Klazienaveense handbalvereniging Actief.
‘Het is fantastisch dat dit soort mooie sportevenementen in de regio worden georganiseerd. Het maakt het gebied levendig een aantrekkelijk,’ vervolgt Alexander Heidinga.
Tijdens het WK op Landgoed Zwartemeer verwacht Eric Mensen van de Sjoelvereniging de Brikkenmikkers ruim 350 deelnemers uit meer dan 17 verschillende landen.
