SuperFight vechtsportgala met Zwartemeerder Bjorn Bernsen in de N-Klasse
Op zaterdag 19 mei wordt in Emmen het SuperFight vechtsportgala gehouden met Bjorn Bernsen uit Zwartemeer in de N-Klasse. Bjorn is inmiddels 16 jaar en heeft de jeugdklasse verlaten.
Bjorn heeft intussen de jeugdklasse verlaten vanwege het bereiken van de 16- jarige leeftijd. Hierdoor gaat Bjorn in Emmen zijn tweede N-Klasse partij vechten tijdens een toernooi waar ook filmopnames gemaakt gaan worden.
film FreeFight
Tijdens de partijen worden in Emmen filmopnames gemaakt voor de film Free Fight. Deze film gaat tijdens het Filmfestival Utrecht in première en zal naar verwachting eind dit jaar op NPO televisie te zien zijn. In deze film spelen o.a. Bert Kops, Bob Schrijber en Costello van Steenis mee. Of Bjorn er een kleine rol in zal krijgen, is nog niet helemaal duidelijk. Wel zullen er wat beelden die tijdens de wedstrijd van Bjorn gemaakt worden, in de film gebruikt gaan worden.
het verhaal van de film
De film FreeFight vertelt het verhaal van Joes (22) en Matthias (27), twee ambitieuze, hechte broers, die een enorme passie hebben voor de wereld van de Mixed Martial Arts (MMA) en in het specifieke de worstelkunst Jiujitsu.
De band tussen de jongens wordt echter op de spits gedreven wanneer hun aan MS lijdende moeder Margot (52), ongelukkig ten val komt en aan de gevolgen overlijdt. Het verdriet dat hieruit voortkomt, brengt de jongens op een onevenwichtig kantelpunt in een van de belangrijkste fases van hun carrière. De charmante en liefdevolle revalidatieverpleegkundige Roos (22) is als het enige overblijfsel uit hun moeders wereld een belangrijke spil hierin. Waar Joes met haar hulp zijn emoties onder ogen probeert te komen en opmerkt waar het om gaat in het leven, verhardt zijn oudere broer Matthias juist in zijn verdriet. Zijn onvermogen om te vrede te sluiten met de situatie, zet hun band op scherp. Tijdens de aanloop, wat voor hen samen de allerbelangrijkste wedstrijd zou moeten worden, drijven ze verder uit elkaar dan ooit tevoren.
De ontknoping van het verhaal in de film, het belangrijke gevecht, wordt opgenomen tijdens de SuperFight in Emmen op 19 mei a.s..
vechtsport gala’s
SuperFight is een snel groeiende organisatie van vechtsport gala’s. Het toernooi wordt door Rumble Events in o.a. Groningen, Leeuwarden, Scheemda en a. s. zaterdagavond dus in Emmen georganiseerd.
Het evenement in Emmen is op zaterdagavond 19 mei aanvang 18.00 uur in de Oosting Arena aan de Ubbingecamp 3 in Emmen. De zaal is open vanaf 17.00 uur. Kaarten kosten in de voorverkoop €27,50 en aan de kassa gaat een kaart €35,- kosten. Kaarten zijn in de voorverkoop bij de Primera te verkrijgen of via de website https://www.rumbleevents.com/

