35e Drenthe Marathon en de straatafsluitingen
Het 35e Drenthe Loopfestijn beloofd a.s. zaterdag 26 mei een waar spektakel te worden. Hiervoor is het echter wel nodig om een aantal straten af te sluiten voor alle verkeer en medewerking van de bewoners gevraagd.
Het startsein voor 35e Drenthe Marathon wordt om 17.00 uur gegeven. De onderstaande straten worden kort hiervoor afgesloten.
17.00 uur tot 19.00 uur centrum:
Horizon, Orion, Komeet, Meteoor, Meridiaan, Noorderkeerkring (deels tussen Meridiaan en Poolcirkel) Evenaar, van Echtenskanaal NZ en Venus.
18.30 uur tot 22.00 uur:
Van Echtenskanaal NZ, Meridiaan, Noorderkeerkring (richting Cabot), Mr. Ovingstraat, Kazerneweg, fietstunnel onder A37, De Streek, Scholtenskanaal, Herenstreek, Karrepad, Vastenow, Brugstraat, Poolcirkel Horizon, Evenaar en Venus.
19.00 uur tot 21.00 uur:
Berkenrode, Verl. Scholtenskanaal thv. Foxel, De Weerdstraat, Scholtenskanaal OZ en WZ, Verl. Splitting (thv. Johansvaart), Turfweg en Catovaart OZ.
19.30 uur tot 22.00 uur Kruidenveld:
Rozemarijn, Fluitekruid, Venkel, Zuring, Akkerdistel, Marjolein en Melde.
bewoners
De organisatie van het 35e Drenthe Loopfestijn vraagt om medewerking van de bewoners om geen auto’s op het parcours te plaatsen. Op elk belangrijk knooppunt is er of politie, of zijn er verkeersregelaars aanwezig om in geval van nood hulp door te laten.
