Gespreksgroep ‘De Zin van het Leven’
Regio/Klazienaveen – Wat is de zin van het leven? Een vraag die we allemaal wel eens stellen, maar zelden echt uitdiepen. Een goede gespreksgroep kan uitkomst bieden.
Deze herfst en winter biedt ‘Kerken met Vaart’ de ruimte om in een gespreksgroep samen na te denken over dit intrigerende thema. We laten ons inspireren door het boek ‘De Zin van het leven’ van journalist Fokke Obbema, waarin hij tientallen prikkelende gesprekken met mensen uit alle lagen van de samenleving voert – van filosofen tot cabaretiers.
In vijf bijeenkomsten bespreken we thema’s als levensovertuiging, ziekte, verlies, natuur en hoe verschillende generaties betekenis vinden. De gevarieerde en soms onverwachte inzichten uit Obbema’s interviews vormen de basis om onze eigen gedachten, ervaringen en vragen over zingeving te delen. De avonden staan onder begeleiding van dominee Anneke van der Velde en bieden een open omgeving om dieper op fundamentele vragen in te gaan.
Meer informatie:
● Voor wie? Iedereen, zowel binnen als buiten de kerk
● Begeleiding: Ds. Anneke van der Velde
● Data: 29 oktober, 12 november, 17 december, 16 januari, 20 februari
● Tijd: 19.30 – 21.00 uur
● Plaats: Afwisselend in de kerken van ‘Kerken met Vaart’
● Aanmelden: Anneke van der Velde: veld5834@planet.nl, 06 – 526 80 894
● Zin om mee te doen? Sluit aan en deel wat voor jou de zin van het leven is!
‘Kerken met Vaart’ is een samenwerkingsverband tussen de Noorderkerk en Zuiderkerk in Nieuw Amsterdam, het Kruispunt in Erica en de Kruiskerk en Eben Haëzerkerk in Klazienaveen.
(Foto: archief klazienaveenlokaal.nl)
