Medewerkers Action Klazienaveen nemen uitdaging werkgever aan

Klazienaveen – Action heeft haar medewerkers uitgedaagd om iets sportiefs te gaan doen. De medewerkers van Action Klazienaveen nemen de uitdaging aan, doen mee, en meer! Schoon is Beter!

Om op de vraag van de Action een passende reactie kunnen geven, hebben een aantal -oud- medewerkers van de Action op de website https://acties.samenloopvoorhoop.nl/ een actie opgezet voor het KWF: Samenloop voor Hoop/Schoon is beter! In Klazienaveen hebben de medewerkers daarnaast de Facebookpagina ‘Schoon is Beter’ tot leven geroepen. Deze actie is ten bate voor de Samenloop in Stadskanaal, dat op 13 en 14 juli in Stadskanaal gelopen wordt.

doelstelling Klazienaveen

De medewerkers van de Action Klazienaveen willen als team zoveel mogelijk geld inzamelen voor het KWF Samenloop Stadskanaal, want helaas krijgt 1 op de 3 onder ons te maken met de ziekte kanker. De doelstelling is om een bedrag van 3000,= euro binnen te halen. De  de eerste donaties zijn inmiddels al binnen en dat zet de teller al op 938,= euro!! De Action heeft aangegeven het behaalde bedrag te verdubbelen!

Deel en Like

https://www.facebook.com/schoonisbeter

Op de actie pagina Facebookpagina https://www.facebook.com/schoonisbeter  zullen diverse acties, veilingen en verlotingen gehouden worden. Deel en Like deze pagina, zodat u de updates dus goed in de gaten kunt houden voor de leukste aanbiedingen en de vele acties in het Klazienaveense Action filiaal.

error: De inhoud van deze website is beschermd !!