Levensloopbestendig en duurzaam wonen in Klazienaveen
Regio/Klazienaveen – Levensloopbestendig en duurzaam wonen is een wens voor velen, en dit in een sociale omgeving. Dit alles kan op korte termijn werkelijkheid worden!
Het is januari 2024 en wensen over het levensloopbestendig en duurzaam wonen in een sociale omgeving kwam bij enkele inwoners van Klazienaveen naar boven. Het wachten op een kavel binnen de gemeente Emmen duurt veel te lang volgens hen. Het begon met een eenvoudig idee, waarop de enkele enthousiaste inwoners elkaar vonden.
Wat is er aan de hand?
Het animo om zelf iets te ondernemen steeg in een rap tempo, mede door de enthousiaste berichten, naar buiten gebracht door toenmalig wethouder Rene van der Weide. Op het voormalig AZC-terrein in Klazienaveen gaat de gemeente Emmen kavels vrijmaken voor woningbouw. Om meer kans te maken op een kavel en om niet afhankelijk te zijn van projectontwikkelaars, ligt er een plan gereed om een Collectief Particulier Opdrachtgeverschap (CPO) op te richten. Een CPO is een groep pariculieren1 die de regie van het bouwen van de door hun beoogde woning gezamenlijk aanpakken.
Lidmaatschap CPO
Vanaf de maand september staat onze vereniging (CPO) open voor toetreding van leden. Deze kunnen zowel een senior als een starter zijn die graag willen bouwen. In feite is iedereen welkom om zich aan te sluiten bij de nieuwe CPO, want binnen het door ons beoogde project is er ook ruimte voor kleinere woningen ten behoeve van alleenstaanden en jongeren! Dus juist ook die doelgroepen waarvoor op dit moment veel te weinig aanbod is.
Meedoen?
Sluit u ook aan als u zich voelt aangesproken! U kunt zich hiervoor aanmelden op de website van https://www.onzestee.nl/ U ontvangt dan te zijner tijd een uitnodiging voor de bijeenkomst die in de maand september gepland gaat worden.
Website: https://www.onzestee.nl/
E-mail: info@onzestee.nl
Telefoon:
06 – 502 12 568
06 – 589 26 682
