Old Stars FC Emmen On Tour
Regio/Madeira – De Old Stars FC Emmen zijn On Tour. Nadat gisteren de stad Fuchsal op het eiland Madeira werd verkend, werd er vandaag getraind op het veld waar Ronaldo ooit zijn eerste stappen deed.
Vanochtend werd er getraind op een hoogte van maar liefst 600 meter!!
Op het veld waar Ronaldo ooit zijn eerste stappen heeft gezet, en natuurlijk werd ook het standbeeld van Ronaldo door de Old Stars opgezocht.
De vlag van de Old Stars FC Emmen On Tour werd aan het balkon van het hotel opgehangen (slechts tijdelijk..), want helaas, de vlag moest al na enkele uren verwijderd worden in opdracht van de hotelmanager. Blijkbaar kwamen er teveel liefhebbers op af die dachten dat het hotel te koop gezet was….
Vanavond word het Old Stars team, samen met de andere teams, ontvangen door de organisatie van de het voetbaltoernooi, dat aanstaande zaterdag gespeeld gaat worden.
