Drentse Bridge parenkampioenschap met hoogste aantal deelnemers in Noord Nederland

bridgen_paren-2023webRegio – Het Bridge parenkampioenschap 2022/2023 van Drenthe telde het hoogste aantal deelnemers in Noord Nederland. Dit kampioenschap wordt door het NBB district Drenthe georganiseerd in samenwerking met de Emmer Bridge Vereniging en Bridgeschool Drenthe.

Na vijf avonden in het Brinkenhoes te Bargeres/Emmen is woensdag 8 maart de beslissing gevallen in drie klassen, in tegenstelling  tot jaar ervoor dat er maar twee poules waren. Wedstrijdleider Jan Derks van de parencompetitie NBB district Drenthe, kijkt tevreden terug op een geslaagd toernooi. Hieronder staan de resultaten van de top drie per klasse vermeld.

In de hoofdklasse, dit is het hoogste niveau in Drenthe:

1 Melanie Boelen (Emmen) met Jaap Mulders (Borger) beide lid van de Emmer Bridge Vereniging. Melanie en Jaap promoveren naar de Tweede Divisie.
2 Johannes Zwart (Ruinerwold) met Floris Vijftigschild (Meppel)
3 Cees de Vries (Klazienaveen) met Onno van Nes (Hoogeveen)

In de Eerste Klasse was de uitslag:

1 Nancy Snelders en Lineke de Vries beide uit Emmen en lid van EBV. Nancy en Lineke promoveren naar de Hoofdklasse.
2 Frank Schuerman en Annie Reiling (beide uit Emmen)
3 Willem Boer en Maaike Zwaagstra (beide uit Emmen)

De uitslag van de Tweede Klasse, de beginners poule voor het aanstormend talent:

1 Annie Prakken (Beilen) en Marieke Geerts (Hoogeveen)
2 Marion Grin en Flip Werter (beide uit Emmen)
3 Isabel Prins (Emmen) en Sietske Landman (Zandpol)

(Foto: Jan Derks)

error: De inhoud van deze website is beschermd !!