In Schoonebeek vindt eind augustus de 17e Zandstrooisterloop plaats

Schoonebeek – In Schoonebeek staat eind augustus de 17e Zandstrooisterloop op het programma. De start vind in het centrum ter hoogte van Herberg De Witte Olifant plaats.

Eind augustus, vrijdag de 30e, is het weer tijd voor de inmiddels 17e editie van de Zandstrooisterloop. Evenals in Klazienaveen kent men hier ook een Kidsrun, welke voor de vijfde keer georganiseerd wordt.

10 en 5 kilometer

De start en finish zijn centraal in het dorp op de Europaweg ter hoogte van Herberg de Witte Olifant. Het startschot van de 10 kilometer zal zo tegen 19.15 uur klinken en van de 5 kilometer slechts enkele minuten later.

Kidsrun

Vier afstanden zijn er voor de Kidsrun, waarvan de leeftijdgrens is vastgesteld voor kinderen tot 12 jaar. De deelname aan deze Kidsrun is helemaal gratis.

Deelnamekosten voor de 5 en 10 km is 7,= euro en de Kidsrun is gratis!
Voor meer informatie: http://www.loopgroepschoonebeek.nl/
Rechtstreeks inschrijven kan t/m 29 augustus: https://inschrijven.nl/form/2019083000639-nl

error: De inhoud van deze website is beschermd !!