10 woningen en 2 bedrijfspanden gesloten na drugsvondsten!

De eerste 6 maanden van dit jaar werden maar liefst 10 woningen en 2 bedrijfspanden waarbij handelshoeveelheden drugs werden aangetroffen, door de gemeente Emmen gesloten.

In het eerste halfjaar van 2017, van januari tot en met juni, heeft de gemeente Emmen tien woningen en twee bedrijfspanden gesloten. Dit, omdat er hard-of softdrugs werden aangetroffen. De bewoners/gebruikers hebben daarmee de Opiumwet en het gemeentelijke beleid ‘Geen drugs in bedrijven, woningen en horeca’ overtreden. Het aantal gesloten woningen is vergelijkbaar met de eerste helft van 2016, toen er negen woningen werden gesloten.

illegaal stroom

De aangetroffen hoeveelheden drugs in bovengenoemde panden laten zien dat er telkens sprake is van een handelshoeveelheid drugs. In veel gevallen is illegaal stroom afgenomen. De panden zijn in opdracht van de politie geruimd. De sluitingen zijn door de gemeente met een poster op de panden bekend gemaakt.

Leefbaarheid

Deze maatregelen zijn genomen om teelt, gebruik, verstrekking en handel in hard- en softdrugs tegen te gaan. Het toegangsverbod tot het pand heeft als doel om het bezoek aan het drugspand door telers, dealers, klanten en bezoekers te stoppen. Hiermee zorgen we voor een vermindering van de drugscriminaliteit en overlast voor omwonenden. Dit is in het belang van de veiligheid en leefbaarheid in de gemeente. Regelmatig zorgen illegale hennepkwekerijen voor brandgevaar en leveren een risico op voor omliggende woningen.

fout: De inhoud van deze website is beschermd !!