Sleepstorm vlucht in nieuwe song

Sleepstorm_2025_fullbody_AI-imageRegio/Klazienaveen – Ook een Twentse band moet mee in de maalstroom van het leven. Er is geen ontkomen aan, maar gaat dat dan van harte?

Weet je waar het naar toe gaat? Wat zijn de alternatieven? Ontsnappen aan de waan van alledag en zo snel mogelijk op weg naar vrijheid. Dat is de strekking van de tekst van de nieuwe single van Sleepstorm.

“Het is geen toeval dat we dit nummer uitbrengen met Halloween”, zegt gitarist Michel Cerrone, “nieuw materiaal brengen we graag uit op bijzondere dagen.” “In februari komt het album weer uit op vrijdag de 13e, net als onze EP van vorig jaar. De 31e is de 13e omgedraaid. Als je Halloween bovendien herleidt naar de Keltische kalender dan begrijp je dat een nieuw jaar wordt ingeluid met nieuwe muziek…!”, vult producer Martin Jan van Dalen aan. De zanger van de band Bas van de Wiel legt uit: “Precies dat hele principe van Halloween en het onontkoombare van dit soort commercie, dat is waar de tekst over gaat. Over de hele reutemeteut achter je willen laten en er niet meer aan mee doen.”

Donderdagavond 30 oktober a.s. gaat de nieuwe song ‘Escape the Machine’ van Sleepstorm in première bij Donderslag op 1Twente radio. Vanaf vrijdag 31 oktober is de release te beluisteren op alle digitale platforms en zal de video te zien zijn op YouTube. Tevens zal de single vrijdagavond gedraaid worden bij E8-radio op Hofstreek FM. Sleepstorm is dan live in de studio en speelt bovendien twee nieuwe songs van het begin 2026 uit te brengen album ‘Industrial Dream’.

Bekijk ook onze vernieuwde website: https://www.sleepstorm.nl

Voor meer informatie:
E-mail: info@sleepstorm.nl
Facebook: https://www.facebook.com/sleepstorm

error: De inhoud van deze website is beschermd !!