Gigant FM viert 15 jarig jubileum met speciale uitzendingen
|Klazienaveen/Erica – Radiozender Gigant FM is deze maand exact 15 jaar te beluisteren. In extra uitzendingen waarbij er mooie prijzen te winnen zijn, wordt hier uitvoerig aandacht aan besteed.
In januari 2006 begonnen vanuit Erica de eerste officiële uitzendingen van Gigant FM op de kabel in Zuidoost Drenthe. Inmiddels is de omroep flink uitgebreid met een nieuwe programmering en dekking in alle noordelijke provincies.
Groen licht
Jarenlang zijn een aantal radiofanaten bezig geweest om een jongensdroom te verwezenlijken. De programmaraad, destijds van Essent, gaf in januari 2006 groen licht voor de regio Zuidoost Drenthe. Via de kabelfrequentie 104.7 FM bereikte Gigant FM ineens ruim 120.000 luisteraars in de gemeente Coevorden, Borger-Odoorn en Emmen.
Na deze start werd de zender al heel snel ontdekt door extra veel luisteraars. Gigant FM onderscheidde zich al vanaf het begin als een echte herkenbare en gezellige familiezender. In 2010 werd het ontvangstgebied uitgebreid met heel Drenthe en Groningen. Later kwam daar een deel van Friesland ook nog bij.
Er is overigens ook de afgelopen periodeflink aan de weg getimmerd, want sinds een aantal maanden is Gigant FM ook via DAB+ te ontvangen in Oost-Groningen. Binnenkort volgt er nog een gebiedsuitbreiding waardoor het bereik via DAB+ vergroot wordt van Emmer-Compascuum tot aan Winschoten.
Sinds deze maand is er daarnaast een geheel nieuwe programmering. DJ’s als Jaco Kikkert, Bert Bakema en Johan de Vreeze zijn sinds kort te horen op de zender.
Jubileum uitzending met leuke prijzen
In het weekend van 30 en 31 januari zijn er extra uitzendingen met terugblikken op 15 jaar Gigant FM en met kans op leuke prijzen. Komende zomer volgt dan, als de coronamaatregelen het toelaten, een groot feest op de radio met daarbij ook terugblikken met alle oud-presentatoren en artiesten.
Gigant FM – Al 15 jaar gigantisch in de regio!
Website: https://www.gigantfm.nl/